Kategoriler
Sıfırla
Fiyat
Marka
Renk
Zincirde boncuk
Erkek Zincir

Erkek Kolye

Erkek Kolye

Kadınlar için çok çeşitli olan boyun takıları, tek bir öğeye sahip olursa kolye, çok öğeliyse gerdanlık, boynu sarıyorsa boyunluk olarak adlandırılır.

Erkekler için genelde kolye çeşitlerinin tercih edildiği erkek kolye modelleri, sade ve tek öğeli olan ürünlerdir. Deri ve gümüş tercih edilerek kullanılan kolyeler, kişinin beğenisine uygun olarak temalar tercih edilerek oluşturulur.

Bir güneş figürü, çiçek ya da sembollerin takıldığı kolye uçları kişinin tılsımı ya da aksesuarı olarak tercih edilebilir. Erkeklerin kolye taktıkları pek rast gelinen bir durum olmasa da bohem ve spor tarz tercih eden genç erkekler için kolye kullanımı çok sık tercih edilir.

Kolye Modelleri

Deri ve gümüş kolye modelleri arasından tercih edeceğiniz birçok farklı temayla sevdiklerinize özel bir hediye sunabilirsiniz.

Bileklik, yüzük ve kolye modelleri arasından isterseniz iki tane alıp birini sevdiğinize diğerini ise kendinize takarak özel bir anı sunabilirsiniz. Kolye tercihleriniz için gerekli olan özel temayı tercih ederek, şık bir şekilde sunulan hediyelerimizi özel günleriniz için sunabilirsiniz. Erkek kolye çeşitlerimiz, kişiye özel seçeneklerle sevdiklerinize uygun hediyeler bulmanızı sağlayacaktır.

Kolyelere izinizi bırakmak için parmak izi, resim gibi baskılar yaparak el yazınızla mühürleyeceğimiz kolyeler üretiyoruz.

Kolye Fiyatları

Kolye fiyatlarımız her zaman ekonomik şekilde satın alabileceğiniz şekilde belirlenmiştir. Ekonomik ve özel bir hediye seçeneği olarak satın alabileceğiniz kolyelerle, uygun fiyatlar sunan vovebox kalitesini her zaman yaşayabilirsiniz.

Bütçenizi zorlamayacak bir hediye seçmek istiyor ama aynı zamanda kalıcı bir çözüm istiyorsanız erkek kolye çeşitlerimizi ekonomik bir şekilde satın almanız mümkün olmaktadır.

Şıklığınızı Tamamlayın

Her tarzdan insan için uygun bir kıyafet seçeneği tercih etmek istediğinizde, bu giysileri tamamlayacak olan aksesuarlarla daha şık bir hale gelebilirsiniz.

Sadece kadınlar değil erkekler için de oldukça önemli olan aksesuarlar arasında kolyeleri tercih edebilirsiniz. Erkek kolye çeşitleri ile satın alacağınız birçok hediyeden farklı olarak kişiye özel ve farklı bir hediye vermiş olursunuz.

Bu yüzden tercih edeceğiniz hediyeler sıradan gibi görünse de, aslında sizin için oldukça özel ve farklı olacaktır. 

Göster:
Sırala:
Erkek Plaka Kolye
​ Ürün Hakkında Erkek Plaka Kolye  mevcut asker künyesi ürü..
120,00TL KDV Hariç: 120,00TL
hz.ali zülfikar kılıç kolye
​ Ürün Hakkında Hakkı, adaleti ve doğruluğu temsil eden orijinal Zülfikar Kolye t..
85,00TL KDV Hariç: 85,00TL