Kategoriler

Erkek Bileklik

Erkek Bileklik

Erkeklerin takı olarak tercih ettikleri bileklikler, erkek bileklik çeşitleri arasından deri ve gümüş olarak tercih edilmektedir. Bu ürünlerle her zaman takı takan ya da ara sıra aksesuar tercih edenlere yönelik hediye seçenekleri bulabilirsiniz.

Özellikle bohem tarz sevenler için erkek bileklik modelleri, sitemizin kişiye özel tasarım seçenekleriyle en özel hediyeler haline geliyor. Erkek bileklik modelleri ve çeşitlerimiz, hediye almak istediğiniz sevdikleriniz için çok iyi birer alternatif olarak tercih edilebiliyor. Bilekliklerde farklı renkler ve modellerle her tarz için uygun bir tema bulmak mümkün oluyor.

Kadın ve erkekler için en özel ve kişiselleştirilmiş hediyeleri sunan ekibimiz, sizin için en özel hediyelikleri hazırlamaktadır.

Erkek Bileklik Çeşitleri  

Erkek bileklik çeşitleri deri ve gümüş birleşiminden oluşan ve spor tarza uygun olan bilekliklerdir. Özellikle basic giyim tarzını tercih eden gençler için iyi bir hediye seçeneği olan bileklikler, isme özel ya da özel tarihler gibi mesajlar içeren kişiye özel şekilde tasarlanabilmektedir.

Erkeklerin tercih ettiği materyal genelde gümüş olduğu için hediye almak istediğinizde bütçenizi de zorlamazsınız.

Erkek Bileklik Fiyatları

Erkek bileklik fiyatları oldukça ekonomiktir. Özellikle gümüş ve deriden yapıldıkları için bütçenizi rahat bir şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Bilekliklerde tercih edilen birçok farklı tasarımı kişiye özel olarak yapan ekibimiz, sizi mahcup etmeyecek bir özenle ürettiği erkek bileklik çeşitlerini el işçiliği ile üretmektedir. Bu yüzden en iyi hediyeyi bulmak için size ve ona özel birkaç tüyoyu bize verirseniz, sizin için çözüm bulmanız da mümkün olacaktır.

Kişiye Özel Bileklik

Kişiye özel bileklik tasarımıyla her zaman memnuniyet sağlayacak olan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman özenli davranan ekibimiz, sizin için uygun şartlarda üretilen tüm ürünlerinde el işçiliği kullanmıştır.

İsterseniz parmak izinizi, isterseniz sevdiğinizin ismini yazarak kalıcı bir hediye bırakmak isterseniz kişiye özel erkek bileklik modellerimizi inceleyebilirsiniz. Beğeninize hitap eden tüm ürünlerimiz, size özel olarak sıfırdan üretilmekte, hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Pratik bir şekilde satın alacağınız hediyeliklerle her beğeniye uygun bir takı koleksiyonu bulabilirsiniz.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.