Sıfırla

Erkek Takı Modelleri

Erkek Takı Modelleri

Takı denildiğinde akla kadınlar gelse de erkekler de en az kadınlar kadar bu konuya ilgililer. Sitemizde de erkeklerin tercih ettiği aksesuar seçeneklerinden olan takıları derledik ve daha özel olsunlar diye kişiye özel tasarlama imkanı sunduk.

Özellikle özel günlerde ne hediye alacağım derdine düşenler için pratik çözümler sunan firmamız, tamamı el yapımı ve size özel erkek takı modelleri tasarlayarak, isterseniz parmak izinizi isterseniz el yazınızı kullanıp üretilecek olan ürünleri ortaya çıkarıyor.

Erkeklere özel takı çeşitleri ve değişik kişiselleştirilmiş hediyelerle, sevdiklerinize özel hissettirecek ürünler yaptırabilirsiniz.

Yüzükler

Birbirinden şık yüzük modelleri ve isme özel farklı temalarda yaptıracağınız el yapımı yüzükler ile her zaman beğeni garantili hediyeler sunabilirsiniz.

Gümüş yüzük hediye etmek istediğinizde erkek takı modelleri arasından seçim yaparak, istediğiniz ürünü özenle ürettirebilirsiniz. Yüzük modelleri ve yüzük çeşitleriyle her yaşa uygun hediye seçeneklerini değerlendirerek, sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Kolyeler

Genelde kalın zincirli kolyeler tercih eden erkeklere hediye seçmek için ihtiyaç duyduğunuz her türlü özel dokunuşu özel tasarlanan kolyelerle yapabilirsiniz.

İsterseniz isme özel, isterseniz hediye vereceğiniz kişiye özel bir anlamı olan temalardan yararlanarak erkek takı modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Bileklikler

Özellikle genç erkeklerin tercih ettiği bilekliklerde de klasik modeller yerine şık dokunuşlar yaratabilirsiniz. Erkek bileklik modelleri, her beğeniye uygun olarak tasarlanan özel tasarım ürünlerden olduğu için her zaman genç nesil için iyi birer hediye alternatifi olabilir.

İnce ve kalın zincirli bilekliklerde Zülfikar ve Atatürk teması gibi birçok farklı seçeneği değerlendirebileceğiniz tasarımları kullanabilirsiniz. Erkek takı modelleri ile her beğeniye uygun bir ürün bulmanız mümkün olmaktadır.

Tesbihler

Biraz tarz meselesi olan tesbihler birçok kişinin ilgisini çeken özellikleri ile en çok verilen hediyeler arasındadır. Herkesin tarzına ve beğenilerine uygun tespit çeşitleri arasından seçim yaparken, kişisel merak ve ilgi alanlarına göre mesajlar içeren teşbih tasarımları yapabilirsiniz.

Birbirinden şık kıyafet seçenekleri ile kombinlenecek olan erkek takı modelleri arasında belki de en özeli olabilen teşbihler, erkekler için en iyi hediye seçeneklerinden biri olabilir. 

Göster:
Sırala:
Erkek Plaka Kolye
​ Ürün Hakkında Erkek Plaka Kolye  mevcut asker künyesi ürü..
120,00TL KDV Hariç: 120,00TL
Göktürkçe Türk Erkek Yüzüğü
  Ürün Hakkında Göktürkçe Türk Erkek Yüzüğ&uu..
300,00TL KDV Hariç: 300,00TL
hz.ali zülfikar kılıç kolye
​ Ürün Hakkında Hakkı, adaleti ve doğruluğu temsil eden orijinal Zülfikar Kolye t..
85,00TL KDV Hariç: 85,00TL