Kategoriler
Sıfırla
Fiyat
Marka
Renk
Metal Seçimi

Yüzük

Yüzük

Asırlardır farklı anlamları olsa da kalpten kalbe bir bağlılığı dile getiren yüzük çeşitleri, mücevherat konusunda en önemli parçalardan biridir. Yüzükler, kimi zaman bir tılsım kimi zaman da bir mesaj içerdiğinden farklı şekillerde tasarlanmış olan ürünlerdir.

Kadın ve erkek ziynet eşyalarından olan yüzükler, özellikle kadınlar için ayrı bir anlam ifade eder. Evlilik yüzükleri dışında kullanılan mücevher yüzükler, her kadın için oldukça önemli parçalardandır. Yüzük denildiğinde bir aklına gelen en önemli mücevher, pırlantadır. Her kadın bir pırlantası, elması olsun ister.

Ancak bu değerli taşlar, yaşa göre kullanılmaktadır. Özellikle genç kızlarda daha kibar ve sade ürünlerin tercih edilmesi önemlidir.

Bayan Yüzük Çeşitleri

Sitemizde hazır olan yüzük çeşitleri ve kişiye özel sizin tasarlayabileceğiniz yüzüklerle unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.

Değişik model ve özelliklerde satın alabileceğiniz yüzükler, annenize ya da sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye seçeneklerindendir. İsterseniz kendiniz tasarlayarak eşsiz bir ürün ortaya çıkarabilir, isterseniz sizin için anlam ifade eden bir figürü yüzüklerinizde yansıtabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Hediye Seçenekleri

Her yaşa uygun olarak tasarlanan hediye seçenekleri ile kolye ya da yüzük takımları yaratarak, bütçenizi zorlamayacak ürünler satın alabilirsiniz.

Gençler ve orta yaşlılar için tercih edilecek olan ürünlerle takıların şıklığını her an hissedebileceğiniz bir donanım elde edebilirsiniz. Genç ve yaşlıların beğenisine hitap eden binlerce hediye seçeneğinden biri seçilirken, yüzük boyutlarını da hediye alacağınız kişiye göre ayarlayabilirsiniz.

Bütçenizi zorlamadan da özel hediyeler alabileceğinizi ifade eden Vovebox ile her zaman ekonomik olarak ziynet eşyaları satın alabilirsiniz.

İsme Özel Yüzükler

İsminize özel yüzükler yaptırarak her zaman farklı takılara sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık kıyafetlerinizi kombinleyeceğiniz değişik tasarım yaptırarak, her zaman dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

Kişiye özel tasarımlarla ister parmak izinizi ister kendi el yazınızla yazdığınız isminizi yazdırarak tamamı el işçiliği ile üretilen ürünlere sahip olabilirsiniz. Kadın ve erkek yüzük çeşitleri ve modelleri için yararlanabileceğiniz birçok seçenek gibi yüzük tasarımlarıyla da dikkat çekebilirsiniz.

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanarak alışveriş yapmak için hemen yüzük kategorimizin ürünlerine göz atın!

Göster:
Sırala:
parmak izi yüzük
​ Ürün Hakkında parmak izi yüzük çok özel hediye arayan müş..
95,00TL KDV Hariç: 95,00TL
top yüzük
Ürün Hakkında Top Yüzük en basiti farklı kombine edebilen kişiler için t..
110,00TL KDV Hariç: 110,00TL