Kategoriler
Sıfırla
Fiyat
Marka
Renk
Metal Seçimi

Bilezik

Bilezik

Mücevher sektörü içerisinde bilezik en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Birçok çeşidi bulunan bilezik modelleri arasından kararınızı bir türlü veremiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Narin bileklere zarif bir şekilde takılan bilezikler bayanların en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelmektedir. Bunun sebebi ise bilezikler takıldığı bileği olduğundan daha fazla narin göstermesidir. Son zamanlarda üretilen bilezik modelleri kişiye özel yazılı bir şekilde piyasaya sunuldu. Bilezikler bilekliklerden farklı olarak üretilmektedir.

Bilezikten Ötesi

Bileklerin bilezikten farkı şudur: Bileklik bileğin etrafına dolanırken, bilezik halka şeklinde bileğe takılmaktadır. Bayanlara verilebilecek en iyi hediye çeşitlerinden biridir. Bayanların taktığı altın bilezik modelleri sadece yatırım amacı ile kullanılmaktadır. Günlük kullanım için üretilen bilezikler bileklerin zarifliğini ortaya çıkarmaktadır.

Altın dışında daha kolay şekil verilebilen maddelerden oluşan bileziklere simge, motif veya bilezik ucu çok daha rahat bir şekilde takılmaktadır. Gençlere yönelik olan bilezikler yonca, at nalı, nazar boncuğu vb. materyaller ile süslenmektedir. Gümüşten üretilen bilezikler daha fazla kitleye hitap etmektedir. Sabit bir şekilde bilekte duran bileziğe sadece motif değil isteğe göre hareketli bir aksesuar da takılabilir. Ayriyeten bileziklere isim yazdırılabilir.

İsimli Bilezik

Yapı ve yaradılış itibari ile kadınlar süse, takıya ve mücevhere çok düşkündür. Narin bileklerde zarif bir takı için de bilezikler kullanılmaktadır. Önceden sadece bir halka şeklinde kullanılan bilezikler zamanla daha farklı bir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Kullanımı ve estetikliği açısında bilezik bir bayana alınabilecek en doğru hediyedir. Özellikle son zamanlarda kişiye özel olarak üretilen isimli bileziklerin bu konuda yeni bir çağ açtığı söylenebilir.

Modern Tasarımlar

Kaliteli ve modern bir görünümle, bayanlara hitap eden bu bilezikler çok fazla tercih edilmektedir. Altın şeklinde üretilen bilezikler yatırım amaçlı olduğu için günlük hayatta kullanıma uygun değildir. Geçmişte bayanların takıya ve aksesuarlara olan düşkünlüğü düşünüldüğünde bileziklerin bu şekilde üretildiği anlaşılabilir. Bu şekilde bileziklerde artık günlük hayatta kullanılabilen takılar haline gelmiştir. Ve bu kadar çok tercih edilmesi, bileziklerin yaygınlaşmasını hızlandırmıştır. Sizde sevdikleriniz için eğer uygun fiyata bilezik arıyorsanız kesinlik ile doğru adrestesiniz. 

Göster:
Sırala:
isimli harfli bilezik
​ Ürün Hakkında isimli harfli bilezik bilekte geri çekilerek doğru konumlandırı..
175,00TL KDV Hariç: 175,00TL
oval plaka isimli bilezik
​ Ürün Hakkında oval plaka isimli bilezik gösterişli takı severler için ta..
190,00TL KDV Hariç: 190,00TL