Kategoriler
Sıfırla
Fiyat
Marka
Renk
Zincirde boncuk
Tercih
Metal Seçimi

Bileklik

Bileklik

İlk çağlardan beri kadınlar için takı eşyası olan bileklik önemli bir yerde olmuştur.  Eski çağlarda insanlar birbirleri arasındaki üstünlüğü üzerlerinde bulunan takılardan sağlamaktaydı. Bu yüzden özellikle kadınlar çok fazla süs eşyası ve aksesuarları kullanmaktaydı. Günümüzde de ise bileklikler bu konumdan çıkıp günlük olarak kullanılan bir aksesuar haline gelmiştir. Diğer takı ürünleri arasında daha çok tercih edilmelerinin sebebi çeşitlerinin çok fazla olması ve hemen hemen aranan her yerde bulunmalıdır.

Her Kesime Hitap Eden Ürünler

Toplumda bileklik modelleri her kesime hitap etmektedir. Bileklikler bazı bölgelerde doğal taşlardan yapılır. Bunun sebebi bileğe takıldığında oradaki kan dolaşımını kontrol ettiği inancının olmasıdır. Ama genel olarak günlük hayatta kullanılan bileklik modelleri sade ve zarif olması gerekmektedir. Abartılı bir şekilde süslenen bileklikler çok fazla göz yormaktadır.

Kombinlerde Son Dokunuş: Bileklik

Bileklikler bileği narince saran takılardır. Çeşitleri çok fazla ve uygun fiyatta oldukları için neredeyse her kıyafet için alınabilmektedir. Şık ve tarz giyiminizi ona uygun bir bileklik ile kombinleyebilirsiniz.

Günümüzde çeşitli modellerde üretilen bileklikler özellikle gençler tarafından çokça tercih edilmektedir. Sıradan bir şekilde giydiğiniz kot pantolon ve gömlek kombininizi küçük bir bileklik ile canlandırabilirsiniz. Bütün kıyafetler ile uyumlu bir hale gelen bileklikler sayesinde artık bilekleriniz hiçbir şekilde boş kalmayacak. Bütün gözler artık bileklerinizde!

Özel Kişilere Özel Ürünler

Gece özel davetlerinizde veya düğünlerde ışıltılı bileklikler tercih edebilirsiniz. Bu sayede giydiğiniz sade bir bileklik bile bir anda şık bir kıyafete dönüşebilir. Bilekliklerinizin illa ki tene temas etmesine gerek yok.

Giydiğiniz kıyafete uyumlu olan bileklikler kol manşetlerinin üzerinde bile hoş bir görünüm sağlayacaktır. Bu tarz bileklikler uzun veya kısa kollu bütün kıyafetlerde kullanılabilir. Herkes tarafından kullanılan bileklikler basit aksesuarlar gibi gözükse de, kullanıldığında işlevinin ne kadar büyük olduğu anlaşılabilir. Uzun ömürlü olması için kaliteli malzemelerden üretilen bileklik çeşitleri ile bileğinizi süsleyin.

Bilekliğiniz ile ortamın en şık kadını olmak istemez misiniz? Her türlü zevke hitap eden bileklikler için kesinlik ile doğru adrestesiniz. Zevkinizi ve tarzınızı zarif bileklikler ile göstermenin tam da sırası!

Göster:
Sırala:
Bar Kolye isimli
​ 925 Ayar gümüş isimli bar kolye, El yapımı + özel kesim, İsimli bar kolye..
90,00TL KDV Hariç: 90,00TL
isim kolye
​ Ürün Hakkında klasik isimli kolyeyi değişik alfabe ve fontlarda sipariş verebilirsin..
110,00TL KDV Hariç: 110,00TL
isimli bar kolye
​ Ürün Hakkında isimli bar kolye plaka kolyeler içinde en çok tercih edi..
90,00TL KDV Hariç: 90,00TL
oval plaka isimli bilezik
​ Ürün Hakkında oval plaka isimli bilezik gösterişli takı severler için ta..
190,00TL KDV Hariç: 190,00TL