Kategoriler
Sıfırla
Fiyat
Kategori
Marka
Renk
Zincirde boncuk
Tercih
Erkek Zincir
Metal Seçimi
isim EKLE
Shipping (Kargo)

Moda ve Takı

Moda ve Takı

Çok geniş olan moda ve takı içerisinde birçok ürünü kapsamaktadır. Sadece kadınların değil, aynı zamanda erkelerin de kullandığı takı ürünleri de piyasada. Erkekler, siz de kıyafetlerinize ve tarzınıza uygun takılardan kullanarak zevkinizi yansıtabilirsiniz!

Erkek kombinleri ile hazırlamakta oldukça yardımcı olan erkek takı aksesuarları arasından zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Modayı birebir yansıtan ürünleri isterseniz kendiniz için isterseniz bir arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz

Dikkat Çeken Yüzükler

Şüphesiz ki kadınlar erkeklerden daha çok yüzük takmayı sevmektedir. İsterseniz bütün yüzükleri tek parmağınıza takabileceğiniz gibi bütün parmaklarınıza da takabilirsiniz. Gelişen moda ve takı algısı sayesinde artık farklı renkteki ve modeldeki yüzükler aynı anda kullanılabilmektedir. Yüzük bir kadının parmaklarını zarif gösteren aksesuarlardır. Birkaç tane yüzüğü üst üste takarak tren bir görünüm sergilerken, aynı zamanda eklem yüzükleri ile dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Trend Küpeler

Saçlarınız ile sürekli olarak kapatmak durumunda kaldığınız boyunlarınızı artık trend kolyeler ile ortaya çıkarma zamanı sizce de gelmedi mi? Moda ve takı adı altındaki kolye modellerinden zevkinize ve kıyafetinize göre seçim yapabilirsiniz.

Bilezik ve Bileklikler

Bir kadının bileğini zarif bir şekilde göstermenin en kolay yolu bilezik veya bileklik kullanmaktan geçmektedir. Sürekli bir uyum içerisinde olan moda ve takı sayesinde kombinleriniz artık olduğundan daha etkileyici görünecek.

Erkek Takı Aksesuarları

Erkek modasını en iyi yansıtan aksesuarlar sahiplerini bekliyor. Erkeklerin özellikle tercih ettiği isimli plaka kolyeler, şu zamanlar çok gözde. Tişört veya gömleklerle çok rahat bir şekilde kombinlenebilen bu ürünler stil sahibi erkeklerin bir numaraları tercihleri arasında. Sadece günlük hayatınızda değil, ofiste ve özel davetlerinizde de kullanabileceğiniz aksesuarlar ile tarzınızı herkesin gözünün önüne serin.

Kıyafetler ile birlikte çok harika duran aksesuarları kullanarak aynı anda modayı yansıtmak istemez misiniz? Pratik kullanımlı ve özel tasarımlı takılar için kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sevdiklerinize takı trend ürünlerden hediye ederek, onların çok daha rahat bir şekilde kombinlerini oluşturmalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda kendinizden bir hatıra bırakmak istemez misiniz?

Göster:
Sırala:
Bar Kolye isimli
​ 925 Ayar gümüş isimli bar kolye, El yapımı + özel kesim, İsimli bar kolye..
90,00TL KDV Hariç: 90,00TL
dört isimli aile kolyesi
​ Ürün Hakkında isimli aile kolye değişik alfabe ve fontlarda sipariş verebilirsiniz. ..
5,00TL KDV Hariç: 5,00TL
Erkek Plaka Kolye
​ Ürün Hakkında Erkek Plaka Kolye  mevcut asker künyesi ürü..
120,00TL KDV Hariç: 120,00TL
Göktürkçe Türk Erkek Yüzüğü
  Ürün Hakkında Göktürkçe Türk Erkek Yüzüğ&uu..
300,00TL KDV Hariç: 300,00TL
Harfli Bar Kolye
​ Ürün Hakkında Harfli Bar Kolye  sade takılardan hoşlanan müşterilerimiz i&..
90,00TL KDV Hariç: 90,00TL